Uudised

Prindi
22. juuli 2015 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala peakorraldaja Timmo Tammemäe

Tallinna Orienteerumisnädal algab juba vähem kui kahe nädala pärast. Nüüd on viimane aeg end kirja panna. Täna on meil hea meel tutvustada Timmo Tammemäed, kes on selle aasta O-nädala peakorraldaja. Me küsisime tema käest mõned küsimused ürituse kohta.

Miks tulla Tallinna Orienteerumisnädalale?

Orienteerumisnädal on suurim orienteerumisüritus Eestis. Seda korraldavad fantastiliselt mõnusad ja elurõõmsad inimesed, kes annavad endast kõik, et see nädal teha positiivselt meeldejäävaks. Me valime igal aastal nende kuue päeva jaoks parimad Põhja-Eesti maastikud, ajakohastame või joonistame täiesti uue o-kaardi. Me tahame oma võistluskorraldusega pakkuda täisteenust: hea võistlusinfo, stardiprotokollid, korralikud kohalesõiduskeemid, korrektne viitamine võistlusele saabudes, parkimiskorraldus, visuaalselt kaunis keskus, võistlusinfo stendil, mandaat, võistlejate telk, spiiker, võimalus jätta oma laps lastehoidu, tillurada, WC keskuses ja stardis, soojenduskaart enne startimist, tipptasemel o-rada, joogipunktid, tulemuse tšekk finišis, jook, online-tulemused, tulemused stendil, GPS, pakihoid, riided finišist starti, võimalus keskuses keha kinnitada, autasud parimatele, mälestuspildid fotograafidelt jne. Lisaks pakume me võimalust veeta hea kultuurne puhkus ehk oleme kokku pannud võistlejatele suunatud kultuuriprogrammi.

Millest jäävad need ilma, kes TOWile ei tule?

Headest kogemustest, orienteerumiskogukonna kohtumistest ja kõigest eelpool nimetatust.

Jutusta mõni meeldejääv lugu varasemast TOWist.

Toredaid lugusid on igast aastast mitmeid. Paljud neist seotud loomulikult korraldusliku poolega, kus mõni probleem on saanud väga sujuvalt ja hästi lahendatud. Aga... oleme saanud kiita välismaalasest osaleja käest "All of this was excellent, and especially impressive for such a small orienteering club with 50 members". Sel ajal oli SK100 klubi suurus 15 inimest. Või siis kui autasustamisel Vabaduse väljakul küsis prantslannast daam pärast käesurumist "But where is the kiss?!" - loomulikult sai viga parandatud :-).

Tallinna Orienteerumisnädala eelregistreerimine lõppeb 27.07.2015. Stardid on õhtuti. Tulge ja andke oma osaluspanus ja pange ennast kirja! Kes tervet nädalat ei saa, teeb pool!


Tervitades, Timmo Tammemäe, Tallinna O-nädala 2015 peakorraldaja

 

Suurim orienteerumisüritus Eestis!

Toetajad