Uudised

Prindi
05. august 2015 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala City Race\'i võitsid Maija Sianoja Soomest ja Tristan Bloemen Belgiast

Tallinn Orienteerumisnädala City Race võistluse võitsid Maija Sianoja Soomest ja Tristan Bloemen Belgiast. O-nädala kolmas võistluspäev peeti Tallinna südalinnas.

Tallinna Orienteerumisnädala kolmanda võistluspäeva võit naiste klassis läks Soome. Maija Sianoja (26:06) võttis kindla esikoha kaasmaalase Tuulia Vibergi (26:50) ees. Kolmas oli Helen Palmer Suurbritanniast kaotades liidrile minuti ja kolme sekundiga. Eesti naistest oli parim 7. kohal lõpetanud Kirti Rebane.

Meeste eliitklassis kujunes võistlus tihedaks rebimiseks, mille võitis 5 sekundilise edumaaga Tristen Bloemen (28:06) Belgiast. Teisele kohale tuli Nikita Stepanov (28:11) ning kolmandale Christoph Meier (28:26) Šveitsist. Eestlastest oli parim neljandana finišeerinud Raido Mitt (28:39), esimesest kohast lahutas teda vaid 33 sekundit.

Õhtu jätkub meeleoluka pubiralliga Tallinna vanalinnas. Üritusest lubasid rõõmsalt osa võtta ka tänased võitjad.

Tallinna Orienteerumisnädal on 6-päevane orienteerumisvõistlus, mis toimub juba neljandat korda Tallinnas ja selle lähiümbruses. Sellel aastal osaleb võistlejaid 17-st erinevast riigist, tehes nädala peale kokku üle 3000 stardikorra.

Tallinna Orienteerumisnädal jätkub juba homme päevakuga Keila-Joal. Reede ja laupäeva võistlused toimuvad Nelijärvel. Reedel on kavas O-nädala lühirada ja laupäeval legendaarne 100 kontrollpunkti jooks, mis toimub juba 11. korda. Osalema on oodatud kõik huvilised, algajad ning ka tippsportlased.

Tulemused: http://tow.ee/2015/otse_ja_tulemused/

Fotod: http://foto.sk100.ee/index.php/2015-Tallinn-O-Week

PS! Soovitame vaadata ka meeleolukat videot esmaspäevasest sprindidistantsist Tallinna Loomaaias: https://www.youtube.com/watch?v=osp1pV9PVW0&feature=share

 

 

Suurim orienteerumisüritus Eestis!

Toetajad