Uudised

Prindi
26. jaanuar 2017 // kommentaar(i)

Eesti MM on Thierry Georgiou viimane tiitlivõistlus!
Kas teadsid, et orienteerumise MM 2017 on maailma edukaima orienteeruja Thierry "Võlur" Georgiou viimane tiitlivõistlus? Eesti Orienteerumisnädalal osalemine on tõenäoliselt viimane võimalus näha teda koondisesärgis.


Thierry Gueorgiou teatas möödunud aasta sügisel, et lõpetab oma koondisekarjääri pärast Eestis toimuvaid orienteerumise maailmameistrivõistlusi.

Pärast MM-i saab Georgiou´st rootsi koondise abitreener, kelle eesmärgiks on parandada sealsete sportlaste orienteerumistehnilisi võimeid. Ametisse astub ta juba 1. augustil 2017, vähem kui kuu pärast MM-i.

Georgiou on oma karjääri jooksul võitnud rohkem kui 20 kuldmedalit rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt. Ta tegi oma esimese võistlus koondise eest 18-aastaselt 1997. aastal Norras Grimstadis toimunud MM-il.

Üks parimaid võimalusi näha legendi viimast MM-i, on tulla vaatama maailmameistrivõistlusi ja võtta osa Eesti Orienteerumisnädalast, mis on MM-i ametlik rahvavõistlus. 

Eesti Orienteerumisnädal toimub MM-iga samadel maastikel. Võistlus koosneb kuuest võistluspäevast, mille vahel on kaks puhkepäeva. 

Suurim orienteerumisüritus Eestis!

Toetajad