News

// 28. märts 2017 // kommentaar(i)

Timmo Tammemäe: Eesti O-nädal on haruldane võimalus panna ennast proovile maailmameistrite jalajälgedes

Timmo Tammemäe on Tallinna Orienteerumisnädala ellukutsuja, veteranide MM 2016 peakorraldaja ja hinnatuTimmo Tammemäe on Tallinna Orienteerumisnädala ellukutsuja, veteranide MM 2016 peakorraldaja ja hinnatud spordiürituste korraldaja Eestis. Sel aastal toimub Tallinna Orienteerumisnädal paralleelselt orienteerumise maailmameistrivõistlega ja on ümbernimetatud Eesti Orienteerumisnädalaks. Küsime Timolt, mida Tallinna Orienteerumisnädalalt oodata võib ja millised on sellise suure võistluse korraldamise telgitagused.

- Mis on rahvarohke orienteerumisvõistluse korraldamise juures kõige keerulisem?

Kõige keerulisem on inimeste soovide ennustamine, võttes arvesse ajahetke ning ümbritsevat keskkonda. Meie soov on MM-il ja Eesti Orienteerumisnädalal kõiki positiivselt üllatada. See nõuab inimeste vajaduste täpset tunnetamist ja ürituse veel läbimõeldumat planeerimist, suutes objektiivselt hinnata tekkivat tervikpilti. Me tahame, et iga osaleja tunneks, et tema peale on mõeldud.

- Mille poolest on Eesti Orienteerumisnädala korraldamine teistest orienteerumisüritustest erinev?

Erineb kahtlemata oma suuruse, multi-kultuursuse ja pikkuse poolest. Me viime osaleja iga päev uude kohta, soovides talle pakkuda uut emotsiooni ning seda igal aastal ühe nädala vältel. Kui eelmisel aastal toimus Orienteerumisnädal koos veteranide maailmameistrivõistlustega, siis sellel aastal oleme kolinud Lõuna-Eestisse ning jookseme MM-iga samu maastike. Eesti Orienteerumisnädal on üks suur karneval nii osalejatele kui ka korraldajatele.

Kuidas Eesti Orienteerumisnädala korraldamine praegu läheb, millised protsessid on läbitud ja millised alles ees?

Korraldamine sujub, kuid on intensiivistunud. Lumi on läinud ning võimalik on planeeritud radu testida, keskuses viimaseid detaile paika panna. Kuna korraldus nõuab palju inimesi, siis suurim väljakutse saab olema kindlasti kõikide korraldusvabatahtlike kokkusaamine. Sellest tulenevalt kutsume oma kodulehel inimesi lisaks osalemisele ka appi korraldama.

Veteranide MM sai palju kiitust, aga mida tahaksid Eesti Orienteerumisnädalal paremini teha?

Parema ja veel parema vahe on tavaliselt üli-väikestes detailises ja iga valdkond saab oma uuenduse. Paneme seekord suuremat rõhku inimeste mugavusele võistluskeskustes, et peale võistlemise oleks meeldiv aega veeta ka maailma parematele kaasaelamisel. Lisaks osalejatele tahame ka korraldusvabatahtlikele rohkem plaanipärasemat tegevust pakkuda.

Miks peaksid inimesed Eesti Orienteerumisnädalast osa võtma?

Orienteerumise MM toimub esmakordselt Eestis ning osaleda saab ka omadele kaasa elades!

Elu vajab uusi kogemusi ning orienteerumine on selleks kahtlemata üks suurepärane võimalus. Samuti oleme veendunud, et kehaline aktiivsus on tervisele hea, olenemata vanusest. 

Kirjelda natuke Eesti Orienteerumisnädala maastike, millise elamuse orienteerujad sealt saavad ja mida peavad silmas pidama?

Alustan maastike kirjeldamist meie nädala keskusest, milleks on Tartu - heade mõtete linn. Eesti suuruselt teise linna nooruslik atmosfäär tekitab vabadustunde, mida vanas ülikoolilinnakus saab laialdaselt rakendada. Eesti Orienteerumisnädal koosneb kahest sprindivõistlusest ning neljast metsavõistlusest.

Tartu Lauluväljakul saab olema väga hea joostavusega pargisprint, Viljandi pakub võistlejatele aga kahte väga erilist maastikuosa - Viljandi kaunis vanalinn ja Lossimäed oma järskude nõlvade ja varemetega. Metsavõistlused pakuvad positiivset väljakutset ning detailirohket reljeefi paljude lohkude ja künkaharjadega.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 27. märts 2017 // kommentaar(i)

Eesti Orienteerumisnädala teine registreerimisvoor lõppeb 5. mail

  Suvel toimuvad Eestis orienteerumise maailmameistrivõistlused. Selle erakordse ja ülimalt täh

 


Suvel toimuvad Eestis orienteerumise maailmameistrivõistlused. Selle erakordse ja ülimalt tähtsa sündmuse toetamiseks toimub paralleelselt MM-iga Eesti Orienteerumisnädal kui tiitlivõistluse rahvavõistlus, kuhu ootame osalema kõiki orienteerumishuvilisi. 


Eesti Orienteerumisnädal koosneb 6 võistluspäevast ning kahest puhkepäevast võistluste vahel. Võistlusnädal koosneb kahest sprindivõistlusest ning neljast metsavõistlusest. Igal võistluspäeval on MM-i võistluskeskus jalutuskäigu kaugusel, andes võimaluse kaasa elada maailma parimatele orienteerujatele. 

Soodsam registreerumine lõppeb 5. mail

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 27. veebruar 2017 // kommentaar(i)

Soodsam registreerumine lõppeb 1. märtsil.

Suvel toimuvad Eestis orienteerumise maailmameistrivõistlused. Selle erakordse ja ülimalt tähtsa sündSuvel toimuvad Eestis orienteerumise maailmameistrivõistlused. Selle erakordse ja ülimalt tähtsa sündmuse toetamiseks toimub paralleelselt MM-iga Eesti Orienteerumisnädal kui tiitlivõistluse rahvavõistlus, kuhu ootame osalema kõiki orienteerumishuvilisi.


Eesti Orienteerumisnädal koosneb 6 võistluspäevast ning kahest puhkepäevast võistluste vahel. Võistlusnädal koosneb kahest sprindivõistlusest ning neljast metsavõistlusest. Igal võistluspäeval on MM-i võistluskeskus jalutuskäigu kaugusel, andes võimaluse kaasa elada maailma parimatele orienteerujatele.

Soodsam registreerumine lõppeb 1. märtsil.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 27. veebruar 2017 // kommentaar(i)

Estonian O-week Early Bird registration ends on 1st of March!

In 2017 Nokian Tyres World Orienteering Championships will be held inEstonia. To support this awesome event, TalIn 2017 Nokian Tyres World Orienteering Championships will be held inEstonia. To support this awesome event, Tallinn Orienteering Week will take place in South Estonia at the same time with WOC as the public event and will be renamed to Estonian Orienteering Week. Organizers of this event are same as in World Masters Orienteering Championships 2016.

All the races are held within walking distance from the WOC competitions giving you the opportunity to cheer the World’s best orienteers. Be there to see it and also take part in competition!

Register to the event now! The Early Bird registration ends on 1st of March.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )

2016

// 08. detsember 2016 // kommentaar(i)

Eesti Orienteerumisnädala registreerimine on avatud!

Registreerimine Eesti Orienteerumisnädalale on avatud ja samuti Bülletään 1 avaldatud tow.ee kodulehel. Regist

Registreerimine Eesti Orienteerumisnädalale on avatud ja samuti Bülletään 1 avaldatud tow.ee kodulehel.

Registreerimine toimub läbi registreerimiskeskkonna: http://register.sk100.ee/

2017. aastal toimuvad Eestis orienteerumise maailmameistrivõistlused. Selle erakordse ja ülimalt tähtsa sündmuse toetamiseks toimub Tallinna Orienteerumisnädal (edaspidi Eesti Orienteerumisnädal) Lõuna-Eestis paralleelselt MM-iga kui tiitlivõistluse rahvavõistlus.

Eesti Orienteerumisnädal koosneb 6 võistluspäevast ning kahest puhkepäevast võistluste vahel. Võistlusnädal koosneb kahest sprindivõistlusest ning neljast metsavõistlusest. Igal võistluspäeval on MM-i võistluskeskus jalutuskäigu kaugusel, andes võimaluse kaasa elada maailma parimatele orienteerujatele. 

Tulge omadele kaasa elama ja pange ka ise jalg joonele Eesti O-nädalal!

 

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 13. november 2016 // kommentaar(i)

Eesti Orienteerumisnädala info üleval!

Eesti  Orienteerumisnädala info üleval! Orienteerumise Maailmameistrivõistluste raames asendatakse jä

Orienteerumise Maailmameistrivõistluste raames asendatakse järgmisel aastal Tallinna Orienteerumisnädal sobivama nimega - Eesti Orienteerumisnädal. Lõuna-Eestis on valmis pandud parimad maastikud, kus võimalik maaillmameistrite väärilistel tingimustel võistelda.  

Ära maha maga võimalust Eesti koondisele kaasa elada ning ka ise võistlusmelust osa saada.

Informatsiooni võimalik leida siit: http://www.tow.ee/et/2017/

Pange sõrmed stardivalmis, sest registreerimine avatakse juba 1. detsembril!

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 15. august 2016 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädal tänab kõiki võistlejaid ja osalejaid!

Suured tänud kõigile võistlejatele, kes võtsid osa meie nädala pikkusest võistlusest. Loodame, et pa

Suured tänud kõigile võistlejatele, kes võtsid osa meie nädala pikkusest võistlusest. Loodame, et paraleelselt toimuvad Veteranide Orienteerumise Maailmameistrivõistlus lisasid teie orienteerumiskogemusele mõnusat melu.

Suured tänud kõigile korraldajatele, kes andis oma panuse võistluse toimimiseks!

Suured tänud ka kõigile toetajatele, kes panid meile õla alla!

Ilma teieta poleks see võistlus olnud nii tore ja vahva!

Aitäh!

 

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 09. august 2016 // kommentaar(i)

Avatud raja ja nööriraja stardiajad

STARTTIMES FOR OPEN COURSES/ STARDIAJAD AVATUD RAJALE   Kõrvemaa:                  11.00

STARTTIMES FOR OPEN COURSES/ STARDIAJAD AVATUD RAJALE

 

Kõrvemaa:                  11.00 – 13.00

Kõrvemaa:                  Open A and B       11.00 – 13.00

                                  Open C, D and E     13.15 – 14.00

Pikasaare (Läsna):     12.45 – 13.45

 

STARTTIMES FOR MW8 AND MW10/ STARDIAJAD NÖÖRIRAJALE

 

Kõrvemaa(10.08):                  13.30 – 14.00

Kõrvemaa(11.08):                  10.00 – 10.45

Pikasaare (Läsna):     12.00 – 13.00

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 03. august 2016 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädalale registreeris üle 400 võistleja

Kolmapäeval (2.08) oli Tallinna Orienteerumisnädala registreerimistähtaeg. Võistlustel osaleb sel aastal 447

Tallinna Orienteerumisnädal

Kolmapäeval (2.08) oli Tallinna Orienteerumisnädala registreerimistähtaeg. Võistlustel osaleb sel aastal 447 sportlast.

Kuigi registreerimine on lõppenud, siis on kõigil huvilistel võimalik minna avatud rajale. Kaarte on piisavalt.

Orienteerumisnädalal osaleb enim võistlejaid Eestist (135), Soomest (93), Venemaalt (65) ja Poolast (31). Kõige populaarsem võistlusklass on M21A, kus on stardijoonel 73 sportlasti. Palju osalejaid on ka avatud rajal (52) ning naiste põhiklassis (49).

Stardinimekirjad ilmuvad peadselt.

Tallinna Orienteerumisnädal toimub sel aastal paralleelselt veteranide MMiga 7.-13. august.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 07. juuli 2016 // kommentaar(i)

Hea uudis kõigile orienteerumissõpradele - 100 KP jooks toimub ka sellel aastal!

Osalejate tungival soovil toimub 100 KP jooks ka sellel aastal. Ootame teid kõiki Kõrvemaale orienteeruma,

Osalejate tungival soovil toimub 100 KP jooks ka sellel aastal. Ootame teid kõiki Kõrvemaale orienteeruma, kus Tallinna Orienteerumisnädala 4.võistluspäeval toimub 100 KP jooks ehk tavarada hulgaliste punktidega. Sellel aastal pole kaardil traditsioonilist reljeefset osa ning kõik punktid on toodud ühel kaardil.

Tuletame kõigile meelde, et teine soodsam registreerimise voor lõppeb peatselt. Soodsam registreerimine kuni 11.07.2016.

Registreeri siin!

 

Vaata ka:

TOW Facebooki: www.facebook.com/TallinnOWeek

 

TOW Twitterit: www.twitter.com/tallinnoweek

 

TOW Instagrami: www.instagram.com/tallinnoweek/

 

WMOC Facebooki: www.facebook.com/wmoc2016

 

WMOC Twitterit: www.twitter.com/wmoc2016

 

WMOC Instagrami: www.instagram.com/wmoc2016/

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 29. märts 2016 // kommentaar(i)

Juunis võimalik 400 inimesel osaleda WMOC 2016 treeningvõistlusel

SK 100 klubi korraldab WMOC 2016 treeningvõistluse Keila - Joal 26. juuni. Võimalik on võistelda me

SK 100 klubi korraldab WMOC 2016 treeningvõistluse Keila - Joal 26. juuni. Võimalik on võistelda meeste ja naiste klassis pikendatud lühirajal. Rajameistriks on Mait Tõnisson, kes ühtlasi teeb rajad ka WMOC tavaraja finaalil.

Registreeru kohe, sest osalejate arv on piiratud:

http://register.sk100.ee/Register


Rohkem informatsiooni leiab: http://www.tow.ee/et/2016/treeningud

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 04. märts 2016 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala soodsaim registreerimine lõppeb 28. märts!

Tallinna Orienteerumisnädal 2016 toimub 7.-13. august. Seitsme päeva jooksul on võistlejatel võimalik os

Tallinna Orienteerumisnädal 2016 toimub 7.-13. august. Seitsme päeva jooksul on võistlejatel võimalik osaleda viiel kõrge tasemega võistlusel ja kahel päevaku stiilis treeningul.

Ajakava:

07.08.2016

TOW1 - Sprint

Kadrioru park

08.08.2016

TOW2 - Sprint

Tallinna vanalinn

09.08.2016

TOW Treening - lühirada

Kodasoo

10.08.2016

TOW3 - Tavarada

Kõrvemaa keskus

11.08.2016

TOW4 - Tavarada

Kõrvemaa keskus

12.08.2016

TOW Treening - pikendatud sprint

Tallinna botaanikaaed

13.08.2016

TOW5 - Lühirada

Pikasaare/Läsna

Registreeru kohe:http://register.sk100.ee/

Paralleellselt Tallinna Orienteerumisnädalaga toimub ka Veteranide Orienteerumise Maailmameistrivõistlus WMOC 2016, kuhu on oodatud mitu tuhat orienteerujat üle kogu maailma.

Vetenaride Orienteerumise Maailmameistrivõistluste raames on võimalik broneerida majutust siin: http://wmoc2016.ee/category/hotels/ Soovitame seda teha kohe, kuni kohti veel jagub!

Vetenaride MM sponsor Tallink võimaldab kõigil soodsalt laevaga sõita. Sooduspakkumine saadetakse e-mailiga peale registreerimist.

Tule ela kaasa ja võta osa Eesti suurimast orienteerumisüritusest!

Vaata ka:

TOW Facebooki: www.facebook.com/TallinnOWeek

TOW Twitterit: www.twitter.com/tallinnoweek

TOW Instagrami: www.instagram.com/tallinnoweek/

WMOC Facebooki: www.facebook.com/wmoc2016

WMOC Twitterit: www.twitter.com/wmoc2016

WMOC Instagrami: www.instagram.com/wmoc2016/

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 01. jaanuar 2016 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala registreerimine avatud!

Tallinna Orienteerumisnädal 2016 toimub 7.-13. august. Seitsme päeva jooksul on võistlejatel võimalik os

Tallinna Orienteerumisnädal 2016 toimub 7.-13. august. Seitsme päeva jooksul on võistlejatel võimalik osaleda viiel kõrge tasemega võistlusel ja kahel päevakul. Esimene kõige soodsam registreerumisvoor lõppeb 28. märts.

Registreeru kohe: http://register.sk100.ee/

Paralleellselt Tallinna Orienteerumisnädalaga toimub ka Veteranide Orienteerumise Maailmameistrivõistlus WMOC 2016, kuhu on oodatud mitu tuhat orienteerujat üle kogu maailma.

Tule ela kaasa ja võta osa Eesti suurimast orienteerumisüritusest!

Vaata ka:

TOW Facebooki: www.facebook.com/TallinnOWeek 

TOW Twitterit: www.twitter.com/tallinnoweek

TOW Instagrami: www.instagram.com/tallinnoweek/

WMOC Facebooki: www.facebook.com/wmoc2016

WMOC Twitterit: www.twitter.com/wmoc2016

WMOC Instagrami: www.instagram.com/wmoc2016/

( Loe edasi ) ( Näita vähem )

2015

// 30. november 2015 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala ajal toimuvad ka veteranide maailmameistrivõistlused

Tallinna Orienteerumisnädala registreerimine on nüüd avatud! Eesti suurim orienteerumisvõistlus toimub

Tallinna Orienteerumisnädala registreerimine on nüüd avatud!

Sellel aastal toimub TOW 7.-13. august 2016.

Registreeru kohe:  www.tow.ee/2016/registreerumine

Paralleellselt TOWile on toimumas ka Veteranide Orienteerumise Maailmameistrivõistlus WMOC 2016, kuhu on oodatud mitu tuhat orienteerujat üle kogu maailma. Soovitame kõigil veteranidel sellest osa võtta, sest tegemist tõeliselt hästi korraldatud MM-iga, mis tuuakse koju, Eestis, kätte.

Soodusregistreerimine Veteranide MM-ile kestab vaid 28. detsembrini. Loe lähemalt Veteranide MM-i kohta ürituse ametlikult kodulehelt: www.wmoc2016.ee

Registreeru WMOC-ile: www.register.wmoc2016.ee

Jälgi ka:

TOW Facebooki: www.facebook.com/TallinnOWeek 

TOW Twitterit: www.twitter.com/tallinnoweek

TOW Instagrami: www.instagram.com/tallinnoweek/

WMOC Facebooki: www.facebook.com/wmoc2016

WMOC Twitterit: www.twitter.com/wmoc2016

WMOC Instagrami: www.instagram.com/wmoc2016/

Haara kaasa pere ja sõbrad ning registreeruge sündmusterohkele nädalale sportlikus Tallinnas!

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 10. august 2015 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädal tänab korraldusabilisi ja toetajaid

Kniks ja kraaps kõigile toimekatele korraldusabilistele ja toetajatele! Võistluspäevadel nägi keskus

Kniks ja kraaps kõigile toimekatele korraldusabilistele ja toetajatele! Võistluspäevadel nägi keskus välja nagu sipelgapesa, mis toimis väga hästi.
Kogu see suur spordifestival saab toimuda ainult tänu Teile. SUUR AITÄH!
Õnnelikud võistlejad, ...hästi organiseeritud rajad ja teenused on märk sellest, et järgmise aastal võtab iga sportlane kindlasti ka sõbra kaasa orienteeruma.

Metsas näeme ;)

Tallinna Orienteerumisnädala meeskonna nimel
Kristel, Timmo ja Raido Jaan

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 08. august 2015 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala võitsid Maija Sianoja ja Florian Schneider

Florian Schneider tegi täna Nelijärvel vägeva jooksu võites Tallinna Orienteerumisnädala raames toimun

Florian Schneider tegi täna Nelijärvel vägeva jooksu võites Tallinna Orienteerumisnädala raames toimunud 100 kontrollpunktiga orienteerumisvõistluse ajaga 1:32:46. Teiseks tulnud Nikita Stepanov (1:38:59) kaotas liidrile tervelt 6 minuti ja 45 sekundiga. Kolmanda koha sai Christoph Meier (1:46:51). Tallinna Orienteerumisnädala kokkuvõttes oli parim mees tänase ja esmaspäevase sprindidistantsi võitja Florian Schneider.

Naiste põhiklassis tuli joosta 70 kontrollpunkti. Tänase võistluse võitis kindlalt Tuulia Viberg ajaga 1:05:31, kes edestas teiseks tulnud Lisa Holerit 4 minuti ja 32 sekundiga. Kolmandale kohale tuli Soomlanna Maija Sianoja (1:12:31). Eesti naistest saavutas parima koha viiendaks tulnud Kirti Rebane ajaga 1:13:43. Tallinna Orienteerumisnädala kokkuvõttes oli parim naine Maija Sianoja, kes saavutas esimese koha nii reedel toimunud lühirajal kui ka kolmapäevasel City Race distantsil.  

Tallinna Orienteerumisnädal on 6-päevane orienteerumisvõistlus, mis toimus juba neljandat korda Tallinnas ja selle lähiümbruses. Sellel aastal osales võistlejaid 17-st erinevast riigist, tehes nädala peale kokku üle 3000 stardikorra.

Tallinna Orienteerumisnädal lõppes täna juba üheteistkümnendat korda toimunud omapärase võistlusega, kus meeste põhiklassil tuli läbida 100 kontrollpuntiga orienteerumisrada.

Järgmise aasta Orienteerumisnädal toimub 7.-13. augustini. 2016 toimuvad Eestis samaaegselt ka Veteranide Maailmameitrivõitlused orinteerumises.

Tulemused:http://tow.ee/2015/otse_ja_tulemused/

Fotod:http://foto.sk100.ee/index.php/2015-Tallinn-O-Week

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 07. august 2015 // kommentaar(i)

Eestlane Olle Kärner saavutas Tallinna Orienteerumisnädalal kolmanda koha

Tallinn Orienteerumisnädala lühiraja võistluse võitsid Maija Sianoja ja Nikita Stepanov. O-nädala viie

Tallinn Orienteerumisnädala lühiraja võistluse võitsid Maija Sianoja ja Nikita Stepanov. O-nädala viies päev peeti Nelijärvel, kus jagati ka maailmareitingu punkte.

Tallinna Orienteerumisnädala viienda võistluspäeva võit naiste klassis läks Soome. Maija Sianoja ajaga 34:25 võttis kindla esikoha Suurbritanniast pärit Helen Palmeri (37:22) ees. Kolmas oli Lisa Holer kaotades liidrile üle viie minuti. Eesti naistest oli parim viiendal kohal lõpetanud Laura Joonas Võru orienteerumisklubist ajaga 41:51.

Meeste eliitklassis kujunes võistlus tihedaks rebimiseks, mille võitis 13 sekundilise edumaaga vaid 20aastane Nikita Stepanov Venemaalt. Nikita võiduajaks oli 36:05. Teisele kohale tuli Šveitsist pärit Jonas Egger ning kolmandale parima eestlasena Olle Kärner (37:31), esimesest kohast lahutas teda 1 minut ja 26 sekundit. Olle Kärner on esimene eestlane, kes 2015 aasta Tallinna orienteerumisnädalal poodiumikohale jõudis.

Tallinna Orienteerumisnädal on 6-päevane orienteerumisvõistlus, mis toimub juba neljandat korda Tallinnas ja selle lähiümbruses. Sellel aastal osaleb võistlejaid 17-st erinevast riigist, tehes nädala peale kokku üle 3000 stardikorra.

Tallinna Orienteerumisnädal jätkub juba homme legendaarse 100 kontrollpunkti jooksuga, mis toimub juba 11. korda. Osalema on oodatud kõik huvilised, algajad ning ka tippsportlased.

Tulemused:http://tow.ee/2015/otse_ja_tulemused/

Fotod:http://foto.sk100.ee/index.php/2015-Tallinn-O-Week

 

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 05. august 2015 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala City Race'i võitsid Maija Sianoja Soomest ja Tristan Bloemen Belgiast

Tallinn Orienteerumisnädala City Race võistluse võitsid Maija Sianoja Soomest ja Tristan Bloemen Belgias

Tallinn Orienteerumisnädala City Race võistluse võitsid Maija Sianoja Soomest ja Tristan Bloemen Belgiast. O-nädala kolmas võistluspäev peeti Tallinna südalinnas.

Tallinna Orienteerumisnädala kolmanda võistluspäeva võit naiste klassis läks Soome. Maija Sianoja (26:06) võttis kindla esikoha kaasmaalase Tuulia Vibergi (26:50) ees. Kolmas oli Helen Palmer Suurbritanniast kaotades liidrile minuti ja kolme sekundiga. Eesti naistest oli parim 7. kohal lõpetanud Kirti Rebane.

Meeste eliitklassis kujunes võistlus tihedaks rebimiseks, mille võitis 5 sekundilise edumaaga Tristen Bloemen (28:06) Belgiast. Teisele kohale tuli Nikita Stepanov (28:11) ning kolmandale Christoph Meier (28:26) Šveitsist. Eestlastest oli parim neljandana finišeerinud Raido Mitt (28:39), esimesest kohast lahutas teda vaid 33 sekundit.

Õhtu jätkub meeleoluka pubiralliga Tallinna vanalinnas. Üritusest lubasid rõõmsalt osa võtta ka tänased võitjad.

Tallinna Orienteerumisnädal on 6-päevane orienteerumisvõistlus, mis toimub juba neljandat korda Tallinnas ja selle lähiümbruses. Sellel aastal osaleb võistlejaid 17-st erinevast riigist, tehes nädala peale kokku üle 3000 stardikorra.

Tallinna Orienteerumisnädal jätkub juba homme päevakuga Keila-Joal. Reede ja laupäeva võistlused toimuvad Nelijärvel. Reedel on kavas O-nädala lühirada ja laupäeval legendaarne 100 kontrollpunkti jooks, mis toimub juba 11. korda. Osalema on oodatud kõik huvilised, algajad ning ka tippsportlased.

Tulemused: http://tow.ee/2015/otse_ja_tulemused/

Fotod: http://foto.sk100.ee/index.php/2015-Tallinn-O-Week

PS! Soovitame vaadata ka meeleolukat videot esmaspäevasest sprindidistantsist Tallinna Loomaaias: https://www.youtube.com/watch?v=osp1pV9PVW0&feature=share

 

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 03. august 2015 // kommentaar(i)

Tallinna O-nädala sprindi võitsid Florian Schneider Šveitsist ja Tatiana Bevza Venemaalt

Tallinna Orienteerumisnädala avapäeva võitsid Florian Schneider Šveitsist ja Tatiana Bevza Venemaalt. V

Tallinna Orienteerumisnädala avapäeva võitsid Florian Schneider Šveitsist ja Tatiana Bevza Venemaalt. Võistlus avati täna põneva sprindidistantsiga Tallinna loomaaias.

Orienteerumisnädala avapäeva võit naiste põhiklassis läks Venemaale Tatiana Bevzale, kes võitis ajaga 13:29. Teise koha sai Lisa Holer Šveitsist, kes kaotas võitjale 15 sekundiga (13:44). Kolmandale kohale tuli Soome võistleja Maija Sianoja ajaga 13:48.

Meeste põhiklassis võtsid kaksikvõidu šveitslased Florian Schneider ajaga 15:22 ja Jonas Egger (15:34). Kolmas koht läks Soome Santeri Silvennoinenile, kes kaotas võitjale 13 sekundiga (aeg 15:35). Parima eestlasena oli viiendal kohal Ats Sõnajalg ajaga 16:05.

Meeste põhiklassi võitja Florian Schneider võitis 2013. aastal Juunioride Maailmameistrivõistlused.

Vaata rohkem tulemusi siit: http://tow.ee/2015/otse_ja_tulemused/ 

Tallinna Orienteerumisnädal jätkub homme Pirital. Osalema on oodatud nii algajad