01.07.17 Tartu ()
02.07.17 Viljandi ()
04.07.17 Rõuge ()
05.07.17 Rõuge ()
07.07.17 Vitipalu ()
08.07.17 Vitipalu ()
1500m 6KP
1600m 9KP
2500m 5KP
2400m 5KP
1050m 5KP
1410m 6KP
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3
Etapi tulemus 4
Etapi tulemus 5
Etapi tulemus 6
Indeks
1. Anton Fadeev Orienta-Kuncevo RUS 00:58.35 00:00.00
2. Kaspar Mathias Korrol Mercury EST 01:04.05 00:00.00
3. Aaro Kukkonen Vehkalahden Vei FIN 01:08.39 00:00.00
4. Erik Kersna Ilves EST 01:12.05 00:00.00
1280m 8KP
930m 8KP
1520m 7KP
1260m 6KP
1800m 6KP
2100m 5KP
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3
Etapi tulemus 4
Etapi tulemus 5
Etapi tulemus 6
Indeks
1. Mikael Saranen Helsingin Suunn FIN 01:29.03 00:00.00
2. Christopher Vakrõõm SRD EST 02:11.03 00:00.00
1280m 8KP
930m 8KP
1520m 7KP
1260m 6KP
1800m 6KP
2100m 5KP
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3
Etapi tulemus 4
Etapi tulemus 5
Etapi tulemus 6
Indeks
1. Vladimir Logvinenko Orienta-Kuncevo RUS 01:25.53 00:00.00
2. Aleksandr Arefiev ABC-S-Petersbur RUS 01:32.25 00:00.00
3. Konstantin Neizberg ABC-S-Petersbur RUS 01:58.15 00:00.00
4. Vsevolod Stepanov Zelax RUS 03:16.54 00:00.00
5. Kennet Pisarev jõhvikas EST 04:18.49 00:00.00
Kevin Kasak OK Võru EST Katk 00:00.00
1500m 6KP
1600m 9KP
2500m 5KP
2400m 5KP
1050m 5KP
1410m 6KP
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3
Etapi tulemus 4
Etapi tulemus 5
Etapi tulemus 6
Indeks
1. Henri Kersna Ilves EST 01:05.21 00:00.00
2. Janne Synnermark Skogsluffarnas SWE 01:34.43 00:00.00
3. Karl-Mattias Juhkam Kobras EST 01:43.02 00:00.00
4. Oskar Åkerman Peko EST 01:44.44 00:00.00
5. Lenarts Straume Auseklis LAT 01:51.49 00:00.00
6. Joosep Tali Harju KEK RSK EST 02:00.29 00:00.00
7. Misha Suknevich Nemiga-Nord BLR 02:05.56 00:00.00
Eke Ots OK Võru EST Katk 00:00.00
Aksel Avaste SK Saue Tammed EST Katk 00:00.00
Erik Fey Espoon Suunta FIN Katk 00:00.00
Konsta Koski Koovee FIN Katk 00:00.00
1500m 6KP
1600m 9KP
2500m 5KP
2400m 5KP
1050m 5KP
1410m 6KP
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3
Etapi tulemus 4
Etapi tulemus 5
Etapi tulemus 6
Indeks
1. Sergei Vorontsov Orienta-Kuncevo RUS 02:57.25 00:00.00
Audun Palo Võru suusaklubi EST Katk 00:00.00
Sander Lepp OK Võru EST Katk 00:00.00
Uku Joonas OK Võru EST Katk 00:00.00
1280m 8KP
1600m 9KP
2500m 5KP
2400m 5KP
1050m 5KP
1410m 6KP
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3
Etapi tulemus 4
Etapi tulemus 5
Etapi tulemus 6
Indeks
Tilde Bergström FIN Katk 00:00.00
Henrik Gross DEN Katk 00:00.00
Umi Hui CHN Tühist 00:00.00
1500m 6KP
1600m 9KP
2500m 5KP
2400m 5KP
1050m 5KP
1410m 6KP
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3
Etapi tulemus 4
Etapi tulemus 5
Etapi tulemus 6
Indeks
1. Eliza Bolotova Orienta-Kuncevo RUS 01:21.05 00:00.00
Helisa Tartu HOK EST Katk 00:00.00
1280m 8KP
930m 8KP
1520m 7KP
1260m 6KP
1800m 6KP
2100m 5KP
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3
Etapi tulemus 4
Etapi tulemus 5
Etapi tulemus 6
Indeks
1. Anna Medvedeva Orienta-Kuncevo RUS 02:25.11 00:00.00
Kätlin Mast HOK EST Katk 00:00.00
Ingrid Hiiemäe EST Katk 00:00.00
Sara Roos OK Linné SWE Katk 00:00.00
Hele Jakobson Kobras EST Tühist 00:00.00
1280m 8KP
930m 8KP
1520m 7KP
1260m 6KP
1800m 6KP
2100m 5KP
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3
Etapi tulemus 4
Etapi tulemus 5
Etapi tulemus 6
Indeks
1. Sveta Guseva Nord West RUS 02:16.34 00:00.00
1500m 6KP
1600m 9KP
2500m 5KP
2400m 5KP
1050m 5KP
1410m 6KP
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3
Etapi tulemus 4
Etapi tulemus 5
Etapi tulemus 6
Indeks
1. Jasmiin Kraas Saue Tammed EST 01:10.03 00:00.00
2. Sofia Laitinen Vehkalahden Vei FIN 01:38.18 00:00.00
3. Sonya Suknevich Nemiga-Nord BLR 01:47.13 00:00.00
4. Elze Simenaite OK Azuolas LTU 01:47.48 00:00.00
5. Emilia Kukkonen Vehkalahden Vei FIN 01:59.12 00:00.00
Riina Huovinen Vieremän Koitto FIN Katk 00:00.00
Marta Maripuu HOK EST Katk 00:00.00
Merit Vaher Tartu Katoliku EST Katk 00:00.00
Linda Viispert VK Janika EST Katk 00:00.00
1500m 6KP
1600m 9KP
2500m 5KP
2400m 5KP
1050m 5KP
1410m 6KP
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3
Etapi tulemus 4
Etapi tulemus 5
Etapi tulemus 6
Indeks
Erika Hiiemäe EST Katk 00:00.00
SRD SK