01.07.17 Tartu ()
02.07.17 Viljandi ()
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Indeks
1. Anton Fadeev Orienta-Kuncevo EST 00:12.46 00:00.00
2. Kaspar Mathias Korrol Mercury EST 00:14.28 00:00.00
3. Erik Kersna Ilves EST 00:15.01 00:00.00
4. Aaro Kukkonen Vehkalahden Vei EST 00:15.47 00:00.00
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Indeks
1. Mikael Saranen Helsingin Suunn EST 00:20.22 00:00.00
2. Christopher Vakrõõm SRD EST 00:30.41 00:00.00
Uku Joonas OK Võru EST Ei start 00:00.00
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Indeks
1. Vladimir Logvinenko Orienta-Kuncevo EST 00:18.05 00:00.00
2. Aleksandr Arefiev ABC-S-Petersbur EST 00:24.07 00:00.00
3. Vsevolod Stepanov Zelax EST 00:25.32 00:00.00
4. Konstantin Neizberg ABC-S-Petersbur EST 00:32.02 00:00.00
5. Kennet Pisarev jõhvikas EST 00:56.33 00:00.00
Kevin Kasak OK Võru EST Ei start 00:00.00
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Indeks
1. Henri Kersna Ilves EST 00:10.51 00:00.00
2. Lenarts Straume Auseklis EST 00:20.38 00:00.00
3. Karl-Mattias Juhkam Kobras EST 00:21.07 00:00.00
4. Oskar Åkerman Peko EST 00:22.50 00:00.00
5. Janne Synnermark Skogsluffarnas EST 00:23.47 00:00.00
6. Konsta Koski Koovee EST 00:26.15 00:00.00
7. Justus Udam JOKA EST 00:29.37 00:00.00
8. Leevi Lakkala Epilän Esa EST 00:30.46 00:00.00
9. Joosep Tali Harju KEK RSK EST 00:30.57 00:00.00
10. Misha Suknevich Nemiga-Nord EST 00:36.10 00:00.00
Aksel Avaste SK Saue Tammed EST Ei start 00:00.00
Erik Fey Espoon Suunta EST Ei start 00:00.00
Eke Ots OK Võru EST Ei start 00:00.00
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Indeks
1. Sergei Vorontsov Orienta-Kuncevo EST 00:47.28 00:00.00
Sander Lepp OK Võru EST Ei start 00:00.00
Audun Palo Võru suusaklubi EST Ei start 00:00.00
Uku Joonas OK Võru EST Ei start 00:00.00
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Indeks
1. Henrik Gross DEN 00:39.23 00:00.00
Tilde Bergström FIN Katk 00:00.00
Umi Hui CHN Tühist 00:00.00
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Indeks
1. Eliza Bolotova Orienta-Kuncevo EST 00:17.09 00:00.00
2. Eliisabet Leiger OK Kape EST 00:34.15 00:00.00
3. Katariina Leiger OK Kape EST 00:34.58 00:00.00
Helisa Tartu HOK EST Ei start 00:00.00
Mirtel Vaher Tartu Katoliku EST Ei start 00:00.00
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Indeks
1. Anna Medvedeva Orienta-Kuncevo EST 00:35.53 00:00.00
Hele Jakobson Kobras EST Tühist 00:00.00
Kätlin Mast HOK EST Ei start 00:00.00
Ingrid Hiiemäe EST Ei start 00:00.00
Sara Roos OK Linné EST Ei start 00:00.00
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Indeks
1. Sveta Guseva Nord West EST 00:20.57 00:00.00
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Indeks
1. Jasmiin Kraas Saue Tammed EST 00:18.01 00:00.00
2. Sofia Laitinen Vehkalahden Vei EST 00:20.09 00:00.00
3. Sonya Suknevich Nemiga-Nord EST 00:23.39 00:00.00
4. Elze Simenaite OK Azuolas EST 00:27.51 00:00.00
5. Märta Falkenström Skogsluffarnas EST 00:32.37 00:00.00
6. Emma Salmi Helsinginsuunni EST 00:34.43 00:00.00
7. Emilia Kukkonen Vehkalahden Vei EST 00:37.19 00:00.00
Maj Falkenström Skogsluffarnas EST Katk 00:00.00
Riina Huovinen Vieremän Koitto EST Ei start 00:00.00
Marta Maripuu HOK EST Ei start 00:00.00
Inger Ojandu OK Võru EST Ei start 00:00.00
Merit Vaher Tartu Katoliku EST Ei start 00:00.00
Linda Viispert VK Janika EST Ei start 00:00.00
Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Indeks
1. Astrid Heleen Tõnisson EST 00:29.54 00:00.00
Erika Hiiemäe EST Ei start 00:00.00
SRD SK